KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989107
nr 1598 9107
Niels Bjerre, utsikt från Subiaco. Signerad, daterad 1900. Olja på pannå, 34x25 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:11:06
19/2 20:00:25